Series
Ratings
42
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
The Innocent ManRated ★ 5.0
Miss KoreaRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 5.0
A New LeafRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 5.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 5.0
The Night WatchmanRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 5.0
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 5.0
Secret LoveRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0