Movies
Ratings
820
Detective Conan: One-eyed FlashbackRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 4.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
Case Closed: The Million-Dollar PentagramRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Detective Conan: Haibara Ai Monogatari ~Kurogane no Mystery Train~Rated ★ 2.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Fast XRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Baggio: The Divine PonytailRated ★ 3.0
Detective Conan: The Bride of HalloweenRated ★ 3.5
SchumacherRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 3.0