Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 3.0
Formula 1: Drive to Survive Season 5Rated ★ 3.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Our BluesRated ★ 5.0
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0
Formula 1: Drive to Survive Season 4Rated ★ 3.5
Racket BoysRated ★ 3.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.0