Movies
Ratings
181
Mickey 17Rated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
Weathering With YouRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 3.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Hidden FaceRated ★ 2.0
MirageRated ★ 3.5
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
Get OutRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 3.0- HeroRated ★ 3.0
While You Were SleepingRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5