Movies
Ratings
212
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 4.5
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Man Standing NextRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
JokerRated ★ 5.0
Decision to LeaveRated ★ 4.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
KingmakerRated ★ 3.0
TenetRated ★ 5.0
Extreme JobRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 5.0
Better DaysRated ★ 4.0