Series
Ratings
23
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0