Movies
Ratings
131
The RevenantRated ★ 5.0
JumperRated ★ 4.0
BedevilledRated ★ 3.5
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 4.5
LeonRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 4.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 2.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Ninja AssassinRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 4.0
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Big MatchRated ★ 2.0
The Divine MoveRated ★ 5.0
Rough CutRated ★ 3.0
ThorRated ★ 3.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0
Blood and TiesRated ★ 2.0