Titles you rated
The ProducersRated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 0.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 2.5
Reply 1994Rated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0