Movies
Ratings
130
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
DrumlineRated ★ 5.0
For HorowitzRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Superman ReturnsRated ★ 4.5
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 5.0
JunoRated ★ 4.5
The HolidayRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 3.5
Bring It OnRated ★ 4.5
Paradise MurderedRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 5.0
Scarlet InnocenceRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 5.0
Lump of SugarRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.0