Series
Ratings
55
Queen In-hyun's ManRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.0
What's Up FoxRated ★ 3.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
Doctor StrangerRated ★ 1.0
Lovers in ParisRated ★ 5.0
SignRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
BigRated ★ 2.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 2.5
Empress KiRated ★ 5.0
Secret Love AffairRated ★ 5.0