Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5- Sea TigerRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.5
The Old Woman with the KnifeRated ★ 3.5
The PactRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
The President's Last BangRated ★ 4.0
Swing VoteRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 5.0
Pearl HarborRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0