Titles you rated
Designated SurvivorRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.5
True DetectiveRated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 4.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 4.0
Melo MovieRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 4.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
3 Body ProblemRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The Judge from HellRated ★ 3.5
Shop of the LampRated ★ 4.0- DoubtRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
The Legend of HeroesRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 3.5