Movies
Ratings
214
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
SaltRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
Lucky Number SlevinRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 4.0
FrequencyRated ★ 5.0
Blue StreakRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 3.0
The King's SpeechRated ★ 4.0
Lord of WarRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
The WrestlerRated ★ 4.0