Titles you rated
Battle RoyaleRated ★ 3.5
Pearl HarborRated ★ 2.5
ShrekRated ★ 4.0
LightyearRated ★ 0.5
Alita: Battle AngelRated ★ 4.0
Judge DreddRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
The Fifth ElementRated ★ 3.0
HeroRated ★ 3.0- ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Blame!Rated ★ 3.0
HellraiserRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 2.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 0.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0