Titles you rated
Crows ZeroRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Perfect SenseRated ★ 1.0
I, RobotRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Goodbye MomRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
JumperRated ★ 3.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0
PainedRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 2.0
New WorldRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
PushRated ★ 3.0