Series
Ratings
30
Camping ClubRated ★ 3.5
18 AgainRated ★ 2.5
My Golden KidsRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Because This Is My First LifeRated ★ 4.0
I Live AloneRated ★ 3.5
Friends Season 3Rated ★ 4.0
Friends Season 2Rated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 4.0
My First First LoveRated ★ 1.0
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.0
The Beauty InsideRated ★ 2.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
The Light in Your EyesRated ★ 0.5
SKY CastleRated ★ 3.5
True BeautyRated ★ 1.0
Go Back CoupleRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 1.5