Titles you rated
My Own Private IdahoRated ★ 1.5
Midsommar Director's CutRated ★ 3.0
The House of UsRated ★ 4.5
Claire's CameraRated ★ 4.0
Feels Good ManRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
Kill Your DarlingsRated ★ 4.5
Cold WarRated ★ 4.5
Still LifeRated ★ 4.0
AnnetteRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Fantastic PlanetRated ★ 5.0
Crush and BlushRated ★ 4.5
RawRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.5
Miss GrannyRated ★ 0.5
ThirstRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.5
Blue JasmineRated ★ 4.0