Titles you rated
MovingRated ★ 4.5
A Time Called YouRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
King the LandRated ★ 3.5
Nagi's Long VacationRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 4.0
Semantic ErrorRated ★ 4.0
To. JennyRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
MelancholiaRated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
Reflection of YouRated ★ 5.0
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 5.0