Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
House of the Dragon Season 2Rated ★ 3.0
House of the Dragon Season 1Rated ★ 3.5
First LoveRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 2.5
PunchRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0