Movies
Ratings
532 One Battle After AnotherRated ★ 4.5 One Battle After AnotherRated ★ 4.5
 The Kirishima ThingRated ★ 4.5 The Kirishima ThingRated ★ 4.5
 Persian LessonsRated ★ 4.0 Persian LessonsRated ★ 4.0
 Wall to WallRated ★ 3.5 Wall to WallRated ★ 3.5
 HereditaryRated ★ 3.0 HereditaryRated ★ 3.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 Princess MononokeRated ★ 4.5 Princess MononokeRated ★ 4.5
 Castle in the SkyRated ★ 4.0 Castle in the SkyRated ★ 4.0
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 Bleak NightRated ★ 4.5 Bleak NightRated ★ 4.5
 Still AliceRated ★ 3.0 Still AliceRated ★ 3.0
 SearchingRated ★ 3.5 SearchingRated ★ 3.5
 After LifeRated ★ 4.0 After LifeRated ★ 4.0
 Female TazzaRated ★ 1.0 Female TazzaRated ★ 1.0
 12 Angry MenRated ★ 4.0 12 Angry MenRated ★ 4.0
 Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0 Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.0
 The FallRated ★ 5.0 The FallRated ★ 5.0
 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0 Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
 8 MileRated ★ 3.5 8 MileRated ★ 3.5
 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0 Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0