Movies
Ratings
95
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Enola Holmes 2Rated ★ 4.0
EternalsRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 5.0
Lady BirdRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 2.5
About TimeRated ★ 1.5
Keys to the HeartRated ★ 5.0