Movies
Ratings
53
Running TurtleRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 5.0
PunchRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 3.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.0