Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0- PilotRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
21 Jump StreetRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.0
In Our PrimeRated ★ 2.0
Stormy NightRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Door LockRated ★ 0.5
SinkholeRated ★ 0.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
RinguRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0