Titles you rated
BackdraftRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 3.0
The PrestigeRated ★ 1.0
Love Me If You DareRated ★ 1.0
AlfieRated ★ 1.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
Edward ScissorhandsRated ★ 3.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
DisturbiaRated ★ 2.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
GhostRated ★ 2.0
Rush Hour 3Rated ★ 3.0