Titles you rated
Tai-Chi MasterRated ★ 5.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
First StrikeRated ★ 5.0
Bodyguards and AssassinsRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 3.0
From Beijing with LoveRated ★ 5.0
The ServantRated ★ 5.0
Big StanRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
ThorRated ★ 2.0
300Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 5.0
A MuseRated ★ 2.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0