Movies
Ratings
112
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 5.0
National Treasure: Book of SecretsRated ★ 3.0
Yes ManRated ★ 4.0
17 AgainRated ★ 2.0
The ClientRated ★ 3.0
National TreasureRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0