Titles you rated
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
FriendRated ★ 2.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0