Movies
Ratings
356
The Grown-UpsRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 3.5- Proof of InnocenceRated ★ 1.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.5
The Show Must Go OnRated ★ 3.5
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Before SunsetRated ★ 4.0
The Great ActorRated ★ 2.5
Steve JobsRated ★ 3.5
Perfect NumberRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
ThirstRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
The MaskRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.0