Series
Ratings
124
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 4.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
The Founder of Diabolism QRated ★ 3.5
The Founder of Diabolism Season 2Rated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.5
KodochaRated ★ 4.0- Glitter ForceRated ★ 3.5
As Miss Beelzebub LikesRated ★ 3.5
Smile Down the RunwayRated ★ 3.5
Boarding School JulietRated ★ 3.5
Blend SRated ★ 4.0
Love and LiesRated ★ 3.0
Kill la KillRated ★ 4.5
Little Witch AcademiaRated ★ 3.5
MononokeRated ★ 4.5
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5