Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 2.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
SmugglersRated ★ 3.0
BurningRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
UpRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.5
The Gray ManRated ★ 3.5