Movies
Ratings
1157
ParasiteRated ★ 4.5
Son of SaulRated ★ 4.5
Mother!Rated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.5
SnowdenRated ★ 3.0
Nocturnal AnimalsRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.0
LoganRated ★ 4.0
LifeRated ★ 2.5
Infinite Challenge - Muhan CompanyRated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.5
Blood and TiesRated ★ 3.0
InfernoRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 2.5
Alien: CovenantRated ★ 2.0
Get OutRated ★ 2.5