Movies
Ratings
102
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.5
ClickRated ★ 3.0
Man on the EdgeRated ★ 3.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
The HostRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.0
Love On-AirRated ★ 3.0
Nanny McPheeRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
Big FishRated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.0
The Hot ChickRated ★ 3.0