Series
Ratings
17
Couple or TroubleRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 2.5
New HeartRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 0.5
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0