Movies
Ratings
425
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 3.0
Haikyu!! The Movie: Ending and BeginningRated ★ 3.5
Becoming JaneRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
CodaRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
LegendRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 3.5
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.5
My Blueberry NightsRated ★ 3.5
SpreadRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 3.5