Titles you rated
Three Daddies with One MommyRated ★ 4.0- Merry MaryRated ★ 4.0
Witch Yoo HeeRated ★ 4.0
H.I.TRated ★ 4.0
High KickRated ★ 3.5
Time Between Dog And WolfRated ★ 5.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 5.0
Special Affairs Team TENRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 2.5
IljimaeRated ★ 4.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
49 DaysRated ★ 4.0
PunchRated ★ 4.0
GrimmRated ★ 1.0
Liar GameRated ★ 2.5
Gu Family BookRated ★ 2.5