Titles you rated
Happy Feet TwoRated ★ 5.0
RobotsRated ★ 5.0
Black SwanRated ★ 1.0
AcceptedRated ★ 5.0
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 5.0
Dancing QueenRated ★ 4.0
ActressesRated ★ 1.0
Paranormal ActivityRated ★ 1.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
SpellboundRated ★ 2.0
The Matrix ReloadedRated ★ 2.0