Movies
Ratings
43
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
LooperRated ★ 3.0
John Tucker Must DieRated ★ 4.0
Bride WarsRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0