Movies
Ratings
82
The Exit 8Rated ★ 2.5
Rough CutRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 5.0
WeaponsRated ★ 1.5
Confession of MurderRated ★ 1.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
ElectionRated ★ 4.0
GirlRated ★ 3.5
ProtectorRated ★ 2.5
Lucky LuRated ★ 3.5
Dear StrangerRated ★ 3.5
Blind MountainRated ★ 4.0
One SecondRated ★ 3.0
Our Time Will ComeRated ★ 3.0
The Ugly StepsisterRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 5.0
Stop Making SenseRated ★ 5.0
8½Rated ★ 4.0
The BalconettesRated ★ 2.5- NoiseRated ★ 2.0