Series
Ratings
170
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.5
Queen MantisRated ★ 4.5
S LineRated ★ 4.0
Sweet and Sour ChickenRated ★ 5.0
My Lovely LiarRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Death's GameRated ★ 4.0
Shop of the LampRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
Marry My HusbandRated ★ 4.0
Dreaming Of Cinde Fxxxing RellaRated ★ 3.5- Miss Night and DayRated ★ 4.0
ConnectionRated ★ 5.0
I, a Gangster, Became a High SchoolerRated ★ 3.5
Beyond EvilRated ★ 5.0
Lovely RunnerRated ★ 5.0
Twinkling WatermelonRated ★ 5.0
King the LandRated ★ 4.0
See You in My 19th LifeRated ★ 4.0