Movies
Ratings
214
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 5.0
QuickRated ★ 4.5
A Frozen FlowerRated ★ 4.0
The MaskRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
SpellboundRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.5
Back to the Future Part IIRated ★ 4.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Bad BoysRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
A Dirty CarnivalRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 4.5