Series
Ratings
16
Nodame CantabileRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 2.0
The Walking Dead Season 3Rated ★ 3.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0
Once Upon a TimeRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 5.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 4.0