Movies
Ratings
336
Child's PlayRated ★ 3.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 4.0
Tears of the SunRated ★ 4.0
ZodiacRated ★ 3.0
The Butterfly Effect 3: RevelationsRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
FearlessRated ★ 3.0
The Guard PostRated ★ 3.0
Vantage PointRated ★ 3.0
Like a VirginRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.0
HitmanRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 4.0
TaxiRated ★ 3.0
Wet DreamsRated ★ 3.0