Series
Ratings
37
Mercy for NoneRated ★ 2.0
Nine PuzzleRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
Risqué Business: JapanRated ★ 5.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
House of the Dragon Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
AnnaRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
What If...? Season 1Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 2.0
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
ChernobylRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 3.5
KingdomRated ★ 3.5