Series
Ratings
16
High KickRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 4.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Go Back CoupleRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 3.5
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0