Movies
Ratings
386
The Monuments MenRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
Liar LiarRated ★ 3.0
Space JamRated ★ 3.0
TakersRated ★ 4.0
The RestlessRated ★ 3.0
I Love You Phillip MorrisRated ★ 2.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.5
The Plan ManRated ★ 3.5
FailanRated ★ 3.0
PushRated ★ 3.5
LucyRated ★ 2.5
The WolverineRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 2.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.5
Romantic DebtorsRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0