Series
Ratings
116
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Save MeRated ★ 4.5
Save Me Season 2Rated ★ 4.0- Deux Yeoja Season 1Rated ★ 2.5
My Daughter's Men : Dad is WatchingRated ★ 4.0- YellowRated ★ 2.0
Be with YouRated ★ 3.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 3.5
Between Friendship and LoveRated ★ 3.0
Secret Crushes Season 2Rated ★ 3.5- Secret Crushes Season 1Rated ★ 3.5
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 3.5
- 72 Seconds Season 3Rated ★ 3.5
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.5
ReLIFE OVARated ★ 4.0- LimitRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 4.0
Off To SchoolRated ★ 2.0
My Little TelevisionRated ★ 4.0