Titles you rated
The HostRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.0
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Chicken RunRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The WolverineRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 4.0