Movies
Ratings
369
The Invisible GuestRated ★ 5.0
The OutlawsRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Black PantherRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 5.0
PsychokinesisRated ★ 1.0
CocoRated ★ 5.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 1.0
Labor DayRated ★ 4.0
Heart BlackenedRated ★ 4.0
Hope SpringsRated ★ 4.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 3.0
Fabricated CityRated ★ 0.5