Series
Ratings
24
Woman of DignityRated ★ 5.0
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 5.0
Solitary GourmetRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0