Movies
Ratings
39
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.0
I Am SamRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.0
Phone BoothRated ★ 5.0
The DescentRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 3.0
The ScentRated ★ 2.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0